سیستم ردیاب ماهواره‌ای کوآن


سیستم ردیاب ماهواره‌ای کوآن تشکیل شده از یک بخش سخت‌افزاری و یک بخش نرم‌افزاری جهت آگاه شدن از محل خودرو بر اساس اطلاعات سامانهٔ موقعیت‌یابی جهانی (Global Positioning System) (با نماد اختصاری GPS) می‌باشد که مختصات محل خودرو را بر اساس موقعیت دقیق ماهواره‌ای برای کاربر این سامانه فراهم می‌آورد.

استفاده از بروزترین تکنولوژی‌ها

امروزه فناوری‌های ارتباطی تاثیر بسزایی در زندگی روزمره شهروندان دارد. اینترنت‌چیز‌ها (چیزنت) اصلی‌ترین پارادایم فناوری‌هایی است در حال و آینده بسیار بسیار گوتاه مهم ترین تغییرات را در روند زندگی انسان‌ها بوجود می‌آورد. هدف ما استفاده ارزان و بدون دغدغه افراد جامعه از فناوری‌های جدیدی است که ساخت و تهیه آن‌ها بنابر رویکرد‌ها و الگوریتم‌های پیچیده استوار شده است.

بسیار دوست داشتنی

رابط کاربری زیبا
سیستم مدیریتی بروز
طراحی متریال

بسیار کارآمدتر

سیستم تجزیه و تحلیل داده‌ها
سیستم یادآور با قابلیت شخصی سازی
دریافت پیام‌های سیستمی

ورود به حساب کاربری

مزایا

نظارت دقیق

شما در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌توانید بدون هیچ گونه محدودیتی تمامی مسیر‌های گذرانده شده توسط دستگاه را مشاهده کنید و همچنین براساس تاریخچه موجود سیستم نیز می‌تواند مسیرهای طی شده را ببینید.

عاشقش خواهید شد

پنل کاربری فوق‌العاده و زیبا و دوست‌داشتنی به همراه سیستم آنالیز بهینه شده جهت استفاده عموم افراد، این امکان را به شما می‌دهد تا هرچه راحت‌تر و کارآمد نظارت بر رفتار سیستمی داشته باشید و با داده‌هایی که از سیستم دریافت می‌کنید ، می‌توانید چشم انداز دقیقی از سیستم نظارت شونده بدست آورید.

بسیار ارزان

سخت افزار با کیفیت و با هزینه تولید شده پایین و بدست آوردن سود کمتر و تلاش فروش بیشتر همگی سبب می‌شوند که دستگاه ارزان قیمت و با کیفیت به دست مشتری برسد که در نهایت رضایت هر دو طرف را در پی دارد.

اگر سوالی تو ذهنتون دارید

با این شماره تماس بگیر:

+98 901 141 4296